Εδώ είναι η αίτηση για την ενισχυτική διδασκαλία.

Όσοι/ες μαθητές/τριες επιθυμούν να παρακολουθήσουν τα μαθήματα της ενισχυτικής διδασκαλίας παρακαλούμε να κάνετε αίτηση και να την αποστείλετε μόνο ηλεκτρονικά στο email του σχολείου μας.

Στην αίτηση θα αναγράφονται τα στοιχεία του γονέα ή κηδεμόνα και κάτω το όνοματεπώνυμο του/της μαθητή/τριας γίνεται η αίτηση.

email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Αίτηση_δήλωση μαθημάτων για την ενισχυτική 2021_22

1ο Γυμνάσιο Ορεστιάδας

Β. Κωνσταντίνου 173
Ορεστιάδα
Έβρου
Ελλάδα
Τηλ. 2552022477

Mail:  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.